Šviesoforo konkursas

Trečiadienį (04-29) mūsų mokyklos pradinukai dalyvavo „Šviesoforo“ konkurse. Jo tikslas skatinti pradinių klasių mokinius mokytis kelių eismo taisyklių, ugdyti saugaus elgesio kelyje įgūdžius, domėtis eismo saugumo klausimais.

Konkurse dalyvavo visi pradinukai. Pasirašę instruktažus kibome į darbus. Po eismo pasaulį keliavome kartu su Amsiu, jis priminė pagrindines saugaus eismo taisykles. Pradinukai atliko video užduotis, noriai  taisė klaidas. Sėkmingai įminė mįsles. Pirmokėliams  „Šviesoforo“ konkursas buvo pirmas, bet jie aktyviai dalyvavo, jiems puikiai sekėsi. Patirtus dienos įspūdžius mokinukai perteikė savo piešiniuose. Smagiausia užduotis buvo praktinė –  pereiti nereguliuojamą sankryžą. Pirmokėlius per gatvę pervedė trečiokai. Ačiū jiems.

Skirstėsi mokinukai į namus linksmi, pasitikrinę žinias, daug ko išmokę. Pralaimėjusių nebuvo…

Pradinių klasių  vyr. mokytoja Lina Liutkienė