STEAM veikla „Aš skaičiuoju, aš matuoju, lyginu ir sveriu“

Pirmokai susipažino su įvairiais matavimo prietaisais. Matavo savo ūgį ir svorį, bei kitus daiktus.
Trečios klasės mokiniai svėrė, matavo ir lygino savo mokyklinius daiktus. Įdomiausia buvo sverti su pirmą kartą matytomis svarstyklėmis, kitaip dar vadinamomis „bezmėnu“. Aiškinosi, kodėl vienos kuprinės sveria daugiau, o kitos mažiau. Bandė ne tik pasverti, bet ir išmėgino rankos tvirtumą. Kam pavyks daugiausiai ištemti kilogramų? Grindis matavome pėdutėmis, o suolo ilgį bandėme suskaičiuoti sprindžiais ir delnais. Ir čia išaiškėjo, kad pėdučių, sprindžių ir delnų skaičius nevienodas.
IUG „Giliukai“ ugdytiniai lygino didelius ir mažus daiktus, mokėsi sverti, ieškojo vienodų medžių lapų, matavo savo ūgį.
Įdomios, nekasdieniškos, žaismingos patirtinės veiklos vaikams labai patiko.