Respublikinis jaunųjų dramaturgų konkursas

Balandžio 9-10 dienomis Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje vyko X-asis respublikinis jaunųjų dramaturgų konkursas. Džiugu, kad mūsų mokyklos 10 klasės mokinys Justas Listauskas dalyvavo šiame konkurse. Jis sukūrė pjesę ,,Laiminga istorija“.

Renginys prasidėjo Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje teatralizuotu sveikinimu jauniesiems dramaturgams. Vėliau vyko teatro pamoka ,,Teatro pagrindai ir interpretacijos“, kurią vedė Klaipėdos universiteto doc. V. Kochanskytė ir doc. J. Grigaitienė. Rašytoja Laura Sintija Černiauskaitė, aktoriai, kritikai, mokytojai aptarė jaunųjų kūrėjų pjesesir jiems įteikė recenzijas. Justas Listauskas kartu su savo lietuvių kalbos mokytoja Vitalija Šileriene dalyvavo seminare ,,Mokyklinis teatras: edukacija ir kompetencijų ugdymo galimybės“. Mokyklinio teatro šventė tęsėsi Juozo Miltinio dramos teatre, kur buvo pastatytos ir suvaidintos jaunųjų dramaturgų pjesės.

Justui Listauskui ir lietuvių kalbos mokytojai Vitalijai Šilerienei įteiktos padėkos ir atminimo dovanos už dalyvavimą X-ame respublikiniame jaunųjų dramaturgų konkurse. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos direktorius Vytautas Raišys įteikė padėką Raseinių r. Betygalos Maironio vidurinei mokyklai už dalyvavimą šioje teatro šventėje.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Vitalija Šilerienė