Projektas pilnas iššūkių

Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos 6 klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte “GPE Challengers”. Tai ilgalaikis projektas, kurio tikslas – efektyviai naudoti keturis įgūdžius (skaitymą, rašymą, klausymą, kalbėjimą) anglų kalba, tikslingai naudoti “web 2.0” įrankius pamokoje. Projektas prasidėjo 2019 metų rugsėjį ir baigsis  2020 metų gegužės pradžioje.  Jame dalyvauja net  36 partneriai iš 11 šalių: Turkijos, Ukrainos, Ispanijos, Portugalijos, Graikijos, Rumunijos, Gruzijos, Krotijos, Lenkijos, Italijos ir Lietuvos. Kiekvieną mėnesį projekto komandos sutelkia dėmesį į konkrečią užduotį, kurią patalpina „TwinSpace“ erdvėje ir dalinasi su projekto draugais. Mokiniai pristatė savo mokyklą ir save, kūrė logotipus ir plakatus, dainavo kitomis kalbomis, bendravo su partneriais prisijungę prie “Edmodo” klasės. Artėjant Šv. Kalėdoms mokiniai rašė sveikinimus ir talpino juos “linoit” programoje. Kiekvienas mokinys turi galimybę prisijungti prie eTwinning platformos  ir stebėti kitų projekto dalyvių sukurtus darbus ir už juos balsuoti. Projekto metu naudojamos įvairios programėlės: flipgrid, quizlet, kahoot, actionbound, anchor, lyricstraining ir kitos, kurios motyvuoja mokinius ir skatina aktyviau dirbti pamokų metu. Mūsų komandos dar laukia “repo” iššūkis, susitikimai pokalbių kambariuose ir bendros knygos kūrimas.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Sigita Emesone