Prezidentės inauguracija

Rugsėjo 29 dieną Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinėje mokykloje vyko naujosios mokinių prezidentės 7 kl. mokinės Viltės Barauskaitės inauguracija. Naujoji prezidentė prisiekė visomis išgalėmis dirbti ir tinkamai atstovauti mokyklai. Viltę pasveikino mokyklos direktorė Darė Zurlienė, klasės vadovė Daiva Butkienė. Šventėje dalyvavo ir prezidentės mama Rasa, kuri padėkojo visiems už pasitikėjimą jos dukra. Ypač draugiškai prezidentę sveikino mokyklos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai, pradinukai, 5-10 klasių mokiniai, kurie išrinktajai skyrė gražiausius linkėjimus ir įteikė užrašytus nuoširdžius sveikinimus. Po inauguracijos iškilmių Viltė pakvietė Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinės mokyklos bendruomenę pasivaišinti pyragu ir arbata.
Vitalija Šilerienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui