PRAŠOME SKIRTI 1,2 PROCENTO MOKYKLAI – JŪSŲ DĖKA MES GALIME DAUGIAU!

Gerbiami tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, bičiuliai, bendruomenės nariai, dėkojame Jums, kad esate kartu su mumis ir kasmet prisidedate prie mokyklos rėmimo, skirdami 1,2 % nuo pajamų mokesčio.
Šiais metais vėl prašome Jūsų, kad iki gegužės 2 dienos skirtumėte paramą 1,2 % nuo gyventojų pajamų mokesčio. Svajojame apie vidaus aplinkų atnaujinimą, laisvalaikio erdvių įrengimą, paveikų mokinių skatinimą, bibliotekos turtinimą.
Prašymas yra nustatytos formos FR051. Jo pateikimo būdas – elektroninis (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: deklaravimas.vmi.lt
Trumpa instrukcija: – Prisijunkite prie Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) aukščiau nurodytu adresu. – Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tuomet kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“. – Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“. – Skiltyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite žemiau esantį paveikslėlį („Pildyti formą vedlio principu“). – Spauskite „Pradėti“ ir Gavėjo paieškos laukelyje įveskite mokyklos pavadinimą – Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinė mokykla, arba kodą – 190104925. – Nurodykite mokesčio dalies dydį (procentais) – iki 1,2.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą.
                                                                                            Mokyklos administracija