Paminėjome Žemės dieną

Kovo 17 d.  Betygalos Maironio gimnazijoje svečiavosi Dubysos regioninio parko direkcijos vyr. ekologas Valdas Greičius. Ekologas mums skaitė paskaitą ,,Išskirtinės gamtinės vertybės Raseinių rajone‘‘.  Mes džiaugiames, kad susipažinome su Raseinių rajonu ir jo gamtos vertybėmis.  Papasakojo apie nykstančius augalus, paukštelius, kurie yra įtraukti į Lietuvos Raudonąją knygą. Supažindino su pasekmėmis, kurios gali nutikti, jei mes nesirūpintume gamta. Po įdomaus pasakojimo vyko viktorina, kurioje galėjo dalyvauti tiek mokiniai, tiek mokytojai. Pasakojimas tikrai pravertė mūsų gimnazijos mokiniams ir mokytojams, nes jie noriai atsakinėjo į užduotus klausimus ir  nemažai žinojo teisingų atsakymų.

Toma Morkutė,  Ig klasės mokinė