Lietuvos valstybės atkūrimo 106-ios metinės

Raseinių r. Betygalos Maironio pagrindinės mokyklos bendruomenė paminėjo pačią prasmingiausią ir gražiausią šventę – Lietuvos valstybės atkūrimo 106-ąsias metines.
Šia proga mokykloje eksponuojama fotografijų paroda, kur mokiniai iš pačių įvairiausių daiktų užrašė žodį LIETUVA.
Kad kiekvienas įrodytų savo meilę tėvynei, vasario 15 dieną į pamokas mokyklos bendruomenė rinkosi pasipuošusi Lietuvos valstybės vėliavos spalvomis.
Mokyklos stadione visi draugiškai rikiavosi, gyvai užrašė žodį LIETUVA ir sugiedojo „Tautišką giesmę“.
Lietuvos valstybės atkūrimo šventė tęsėsi mokyklos Aktų salėje, kur mokiniams buvo įteiktos padėkos už labai gerą ir gerą mokymąsi, už gerą mokyklos lankymą, už pasiekimus konkursuose bei dalyvavimą užklasinėje veikloje. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai deramai prisideda prie Lietuvos valstybės stiprinimo.