Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybinė šventė, kuri labai svarbi ir mūsų mokyklos bendruomenei. Ankstų rytą, prieš pamokas, mokinius pasitiko mokyklos jaunieji šauliai, kurie visiems įsegė po neužmirštuolės žiedelį. Prasidėjus pirmajai pamokai, mokyklos langus papuošė degančios žvakutės. Visų klasių mokiniai, kartu su klasių vadovais, dalyvavo pamokoje, kurioje prisiminė Sausio 13-osios įvykius, kalbėjosi, diskutavo. Vėliau, iškilmingai vedami savo mokyklos jaunųjų šaulių, keliavo į miestelio aikštę, kur kartu su miestelio bendruomenės nariais tylos minute ir himnu pagerbė žuvusius kovotojus, klausėsi svečių pasisakymų apie laisvės vertę ir puoselėjimą. Renginys tęsėsi bendryste mokykloje, kur visi draugiškai vaišinosi arbata ir koše.