Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ


Kiekvienais metais prisidedame prie kampanijos BE PATYČIŲ iniciatorių. Ištisai dirbame patyčių prevencijos srityje, ieškodami būdų, kaip spręsti patyčių problemas, kur kreiptis, jei įvyko patyčių atvejis, kaip reaguoti ir ką daryti. Šį mėnesį mokykloje vyko įvairios veiklos, kurios skatino gražų elgesį, pakantumą, draugystę. Dar vasario mėnesį, Raseinių policijos bendruomenės pareigūnė, Giedrė Deveikienė, 4 – 5 klasių mokiniams skaitė paskaitą „Patyčios – teisinė atsakomybė“ ir paliko mūsų mokinukams atlikti namų darbus. 5 klasės mokiniai atliko namų darbus – padedami vyresnių mokinių išlankstė iš popieriaus taikos balandžius, ant jų užrašė po gražų, nežeidžiantį žodį, kurio laikantis patyčių būtų mažiau. Šie paukščiai „apsigyveno“ I aukšto fojė. Paruoštas stendinis pranešimas „PATYČIOS“. Mokykloje vyko akcija „Žinutė draugui“, mokiniai pertraukų metu žinutes rašė ant popieriaus ir klijavo stende, o ne telefonais, kaip yra įpratę. Klasių valandėlių metu, mokiniai su kasių vadovais, kalbėjo apie jausmus ir emocijas ir atliko užduotis – klasės „Jausmometras“ ir „Emocijų medis“. PUG mokinukai „augino“ gerumo gėlę, visų klasių mokiniai šoko šokį „Išsišok BE PATYČIŲ“. Bendros veiklos skatina draugiškumą, pakantumą ir toleranciją. Gyvenam draugiškame kolektyve ir stengiamės, kad PATYČIŲ būtų kuo mažiau ir kad po metų ar kitų, galėtume pasakyti MES GYVENAM BE PATYČIŲ.

Socialinė pedagogė Daiva Butkienė

Skip to content