Kalėdinė šventė

Gruodžio 22 dieną mūsų mokykloje vyko linksmas kalėdinis renginys. Pirmiausia 510 klasių mokiniai pabuvo su klasių auklėtojomis savo kabinetuose, kur keitėsi dovanėlėmis, vaišinosi, žiūrėjo filmus, bendravo. Šventė tęsėsi mokyklos aktų salėje. Čia visos klasės paruošė po du programos numerius. Džiugu, kad mokiniai žaidė įvairius lietuvių liaudies ir šiuolaikinius žaidimus, gražiai kalėdinę dainą atliko šeštokė Urtė, devintokas Dainius skaitė savo kūrybos eilėraštį, o šeštokėliai Adomas ir Matas skaitė žemaitišką tekstą. Visoms klasėms buvo įteiktos padėkos už renginyje parodytas įvairias kompetencijas. Mokyklos direktorė Darė Zurlienė įteikė prizus geriausiai besimokantiems mokiniams. Renginio pabaigoje vyko linksmi ir draugiški šokiai. Ačiū septintokei Vakarei ir aštuntokui Renaldui už puikų renginio vedimą.