Išvyka į UAB „Camira Fabrics“

Mes, Raseinių r. Betygalos Maironio vidurinės mokyklos devintokai,  balandžio 16 dieną, ketvirtadienį  vykome į Ariogaloje įsikūrusią UAB „Camira Fabrics“. Su įmonės veikla supažindinti maloniai sutiko biuro administratorė Kamilė Bartkutė. Ji papasakojo, kad Ariogaloje išaustus audinius mes galime pamatyti net Londono metro. Verpimo, audimo, siuvimo, gaminių pavyzdžių gamybos padalinių vadovai labai nuoširdžiai ir įdomiai papasakojo apie tai, kaip vyksta darbai jų prižiūrimuose cechuose. Ekskursijos metu susipažinome su audėjo, verpėjo, siuvėjo specialybėmis, pamatėme, kokios technologijos naudojamos šiandieninėje gamyboje.

Dėkojame visiems, padėjusiems suorganizuoti šią išvyką ir skyrusiems mums savo laiką.

Evelina Laurynaitė ir Daugailė Balsytė, 9 klasės mokinės