Edukacija “Žaliasis raštingumas”

Vasario 15 dieną mokykloje vyko pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojama nuotolinė edukacija „Žaliasis raštingumas“ kūrybinės dirbtuvės, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiame renginyje dalyvavo 1–4 klasės. Žaliojo raštingumo tikslas – skleisti informaciją apie teisingą pakuočių atliekų rūšiavimą bei supažindinti su antriniu pakuočių atliekų panaudojimu. Kūrybinių dirbtuvių tikslas – gamyba iš antrinių žaliavų, todėl visos mokinių naudotos medžiagos buvo antrinės, o ne specialiai pirktos.
Pakartoję rūšiavimo taisykles 1–4 klasių mokiniai kibo į darbą kūrybinėse dirbtuvėse. Su dideliu noru ir užsidegimu pradinių klasių mokiniai gamino įvairius darbelius iš atsineštų panaudotų pakuočių ir kitų atliekų. Smagu, kad vaikai suprato šios edukacijos prasmę, suvokė, kad savo valstybe turime rūpintis saugodami jos gamtą, rūšiuodami šiukšles.