Draugiškas kvadrato žaidimas

Vaikai ir paaugliai labai mėgsta žaidimus su kamuoliu. Visiems ypač patinka kvadratas. Šis žaidimas didina emocionalumą, skatina domėtis fiziniais pratimais, aktyviai ilsėtis.
Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo draugiškose kvadrato varžybose. Kvadratą žaidė mišrios trečiokų – ketvirtokų ir pirmokų – antrokų komandos. Po varžybų gimnazijos direktorė Darė Zurlienė pasidžiaugė noru žaisti, varžytis ir kiekvienai klasei įteikė padėkas. Ačiū gimnazijos pavaduotojai Nijolei Lukoševičienei už inicijuotas draugiškas varžybas, o kūno kultūros mokytojui Matui Skamarakui už teisėjavimą. Džiugu, kad mokinukai patyrė daug teigiamų emocijų. Kvadrato varžybas laimėjo draugystė!

Ingrida Račickienė, antros klasės mokytoja