,,Dailios raidelės tau, šalele“

Vasario 3 dieną IUG, PUG auklėtojos ir 1-4 kl. mokytojos organizavo IUG, PUG vaikų, 1-4 klasių mokinių dailyraščio konkursą  ,,Dailios raidelės tau, šalele“. Tekstai buvo parinkti pagal mokinių amžių. Konkurso dalyviai stengėsi kuo dailiau ir taisyklingiau nurašyti tekstą. Mažieji rašė žodį Lietuva, o PUG vaikučiai jau ir visą sakinį užrašė. Pradinių klasių mokiniai stengėsi kuo dailesniu raštu nurašyti tekstą. Vaikai stengėsi iš visos širdies. Kiekvienas norėjo padovanoti Lietuvai kuo dailiau parašytus žodžius. Parašytus dailyraščius vertino IUG, PUG, pradinių klasių mokytojų metodinės grupės nariai ir atrinko geriausius darbus. Nugalėtojais tapo: Liepa Januškevičiūtė, Augustė Lukošiūtė, Elijus Sakalauskas – IUG, Aleksas Šilva, Benita Gabševičiūtė, Viltė Bakutytė – PUG, Gabrielius Ragaliauskas, Urtė Zakaitė, Lėja Jankauskaitė – 1 kl., Armandas Steponavičius, Elada Gabševičiūtė, Kamilė Karlikauskaitė – 2 kl., Urtė Mieliauskaitė, Viktorija Pikčiūtė, Domantas Lukošius, Natanas Emesone – 3 kl., Vakarė Drapanauskaitė, Auksė Lukenskaitė, Monika Reinartaitė – 4 kl. Nugalėtojai bus apdovanoti direktoriaus padėkomis.