Betygalos Maironio gimnazijos bendruomenė Lietuvos valstybės atkūrimo dienos laukė jau nuo vasario pradžios. Jaunųjų šaulių būrelio nariai kartu su vadove Rasa Adomaitiene pakvietė visus įsijungti į akciją „Kuriame Lietuvą drauge“ ir palikti savo delno antspaudą bendroje vėliavoje, kaip ketinimą prisidėti prie Lietuvos valstybės gražinimo ir saugojimo. Pokalbių metu mokiniai buvo raginami pagalvoti, ką kiekvienas gali duoti Lietuvai ir savo mintis įkelti į bendrą valstybės vėliavą, kad šalia kitų bendruomenės narių minčių ir ketinimų jos taptų dar stipresnės, ir per metus galėtų virsti gražiais darbais mūsų tėvynės labui. Savo delnų antspaudus vėliavoje paliko visi, nuo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų iki mokyklos direktorės. Mokyklos pirmo aukšto koridorių papuošė įspūdingo dydžio Lietuvos valstybės vėliava, kuri visus džiugins iki kovo 11 dienos.

Vasario 12 dieną 6-8 ir I-IV g klasių mokiniai Valstybės atkūrimo dieną minėjo kartu su savanoriškos krašto apsaugos tarnybos kariais, kuriuos į mūsų mokyklą pakvietė mokinių prezidentė Evelina Laurynaitė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Lukoševičienė. Savanoriai, tarp kurių buvo ir mūsų mokyklą lankęs Domantas Rimidys, papasakojo apie valstybės gynimo galimybes ir svarbą, supažindino su mūsų karių naudojama ginkluote, paragino visus mylėti savo valstybę.