Trečiadienį, gruodžio 9 dieną, minėjome antikorupcijos dieną. Jau prieš dvi savaites renginiui pradėjo ruoštis Ig klasės mokiniai. Per pilietiškumo pamoką pasiruošėme ir atlikome mokyklos, miestelio bendruomenės, seniūnijos darbuotojų apklausą „Ką žinote apie korupciją“. Gruodžio 9 dieną Ig klasės mokinės 8, I-IIIg klasių mokiniams pristatė savo vykdytos apklausos ir 2014 m. Transparency International korupcijos suvokimo indekso tyrimo rezultatus, kurie rodo, kad Lietuvoje korupcijos lygis pamažu mažėja. Po pristatymo 8, I-IIIg klasių mokiniai savo žinias apie kovą su korupciją ir jos daromą žalą visuomenei išbandė viktorinoje. I ir IIg klasių mokiniai surinko po lygiai balų ir užėmė pirmąsias vietas, IIIg klasės mokiniai antrą vietą, o 8 klasės mokiniai trečią vietą. Tikiuosi, kad užaugę ir tapę savarankiški mūsų mokiniai bus nepakantūs korupcijai, sugebės savo problemas spręsti kitokiais, teisėtais būdais.

Istorijos mokytoja Rasa Adomaitienė