Betygalos Maironio gimnazijoje spalio 13 dieną lankėsi Raseinių rajono policijos komisariato prevencijos skyriaus viršininkas Darius Jonaitis. Mūsų mokyklos I gimnazijos klasės mokiniams, per technologijų pamoką, papasakojo apie policininko profesiją. Mokiniai sužinojo kuo šis darbas yra naudingas ir kiek pavojingas, sužinojo kiek laiko ir kaip reikia mokytis.

Pareigūnas aplankė ir pradinių klasių mokinius su kuriais kalbėjo apie saugų eismą ir žinoma elgesį. Smagu sulaukti tokio svečio gimnazijoje, kuris papasakoja apie saugumą, mandagiai pabara ir dar visus apdovanoja atšvaitais, kad mokiniai būtų matomi ir saugūs.

Socialinė pedagogė Daiva Butkienė