Vėsų ir lietingą trečiadienio (05.08) rytą mes, penktokai, išvykome į Kauną. Visų pirma užsukome į UAB „Saldita“ įmonę, kurioje išgirdome unikalią šokolado atsiradimo istoriją, dalyvavome akloje degustacijoje, pamatėme, kaip gaminami rankų darbo saldainiai ir plonasienės tuščiavidurės figūros. Na, o smagiausia dalis – patys galėjome išbandyti save gamyboje ir pasigaminti pačių šviežiausių saldainių, išsilieti norimą figūrėlę ir padekoruoti ją spalvotu šokoladu.

Pasmaližavę, nutarėme savo jėgas išbandyti boulingo žaidime. Pajutome sveiką azartą ir patyrėme nepakartojamus įspūdžius. Supratome, kad žaidžiant boulingą,  tikslumas  visuomet yra daug  svarbesnis, negu rutulio išmetimo jėga ir greitis. Taip pat susipažinome su boulingo žaidimo taisyklėmis: rutulio laikymu, stovėsena, rutulio stūmimu, rankos mostu, sužinojome kokio svorio rutulį pasirinkti. Smagiai praleidę laiką prie boulingo takelių, nuskubėjome pažiūrėti naujausio animacinio filmo „Didysis skrydis“. Sužinojome, kokius nuotykius kasmet patiria milijonai paukščių, išsiruošusių žiemoti į šiltuosius kraštus.

Diena prabėgo labai greitai. Grįžtant autobusas skambėjo nuo juoko ir šurmulio. Kiekvienas dalinomės savo patirtais įspūdžiais.