Pažadinus, kas buvo užmigdyta,
Velykų saulė patekėjo rytą.
Prikėlė žolę, medį, plukės žiedą
Ir vis toliau per dangų rieda…

Atvelykis – dar vadinamas Velykėlėmis. Švenčiamas pirmąjį sekmadienį po Velykų. Tą dieną vėl dažomi kiaušiniai, ridenami margučiai, supamasi sūpynėse, krikšto motinos lanko savo krikšto vaikus. Atvelykis dar vadinamas vaikų Velykomis. Tą dieną kiaušinius daužydavo tik vaikai.
Balandžio 10 d. mokykloje organizuotos Vaikų Velykėlės. Tęsdami gražias lietuviškas tradicijas sukūrėme šventę vaikams.
Margučių piešimo konkursui šventės metu vaikai piešė mažus margučius ir juos klijavo  į bendrą Didyjį Velykų Margutį. Taip buvo sukurta Vaikų Velykėlių šventės Didžiojo Velykų Margučio aplikacija.
Vaikai deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus, minė mįsles.
Kiekvienas konkurso dalyvis bus apdovanotas CD „Bardų dainos vaikams“

Mokytojos Roma Skarbalienė ir Daiva Frišmantienė