2015 m. kovo 30 d. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijoje vyko Vidurinio ugdymo programos akreditacijos komisijos posėdis. Komisijos narių nuomonė ir balsavimas buvo vienareikšmiški –  akredituoti Raseinių r. Betygalos Maironio vidurinės mokyklos vidurinio ugdymo programą. Belieka sulaukti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro įsakymo dėl gimnazijos statuso suteikimo mokyklai.

Sveikindamos su šv. Velykomis dėkojame visai mokyklos bendruomenei, tėveliams, mokiniams, buvusiems mokiniams, Betygalos miestelio gyventojams, Betygalos seniūnijai ir kaimų bendruomenėms, Raseinių rajono savivaldybei, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriui už pagalbą, palaikymą ir geranoriškumą.

Gerų švenčių, pavasarinės šilumos, džiugios nuotaikos Jums linki

l. e. direktoriaus pareigas Danutė Enčerienė

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nijolė Lukoševičienė