“Žinių bomba”

Gegužės 9 d. 5 ir 6 klasių mokiniai vyko į Vytauto Didžiojo karo muziejų ir dalyvavo edukacijoje “Žinių bomba”. Šioje edukacijoje mokiniai pasinėrė į intriguojantį žaidimą ir pajuto karišką dvasią. Muziejaus erdvėse ieškojo kodinėmis spynomis užrakintų „žinių bombų“ ir per kuo trumpesnį laiką turėjo nukenksminti Muziejui grėsmę keliančius užtaisus, vykdydami įvairias užduotis. Tai buvo linksma ir aktyvi veikla: reikėjo skaičiuoti, šifruoti, bėgioti, ieškoti, spręsti rebusus, surinkti dėliones, apžiūrėti šovinius ir ginklus, bendrauti naudojant radijo stoteles ir atsakyti į įdomius klausimus. Mokiniai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir sužinojo svarbiausias istorines datas bei faktus, išmoko atpažinti bei vertinti istorijos šaltinius, mokėsi dirbti komandoje.