STEAM veikla „Popieriaus stebuklai“


Antrokai nutarė iš žurnalo lapų sumodeliuoti suknelę. Daug laiko skyrė, kol iš popieriaus prisuko gausybę įvairaus dydžio bokštelių (kūgių). Paskui dar reikėjo išlankstyti suknelės viršutinę dalį. Puošybai pasirinko spalvotą popieriaus lapą. Iš jo kirpo kvadratines figūras, tada lenkė, vėl kirto ir iš jų išlankstė gėles – sages. Pasiruošę visas reikiamas priemones, vaikai klijavo susuktus bokštelius, juos dėliojo ir sumodeliavo suknelės sijoną. Paskui užklijavo išlankstytą suknelės viršutinę dalį. Suknelę papuošė raudona sage ir uždėjo spalvotą diržą.
IUG „Giliukai“ vaikai atliko bandymą ,,Ar popierius dažo?“. Rožinio, geltono, žalio ir mėlyno popieriaus skiauteles sudėjo į skirtingus indelius. Ant jų su pipete lašino vandens. Vanduo indeliuose nenusidažė, o tai reiškia, kad spalvotas popierius nedažo.
Ketvirtokai gamino sendintą popierių, ant kurio rašė užkoduotą laišką su savo vardu apie paslėptą lobį. Beje, po to jo ir ieškojo pagal sudarytą žemėlapį.
Ketvirtokų klasėje stebuklingai skleidėsi popierinės gėlės vandenyje – tai tikra popieriaus magija.
IUG „Ąžuoliukai“ susipažino su raide J ir ją lankstė. Origamis -,,Šuo ir katė”.
PUG vaikai atrado, kad katinėliai gali būti ne tik pūkuoti ir murkiantys.
Pirmokai karpė karpinius, o trečiokai iš drugelių sudėliojo trispalvę.
Iš popieriaus kurdami stebuklus, vaikai kūrybiškai padirbėjo.

Skip to content