Sausio 13-osios minėjimas


Sausio 13 – oji – ypatinga diena mokyklos bendruomenei! Kiekvienais metais išreiškiama nuoširdi padėka už išsaugotą laisvę ir apgintą nepriklausomybę. Vos tik nuskambėjus skambučiui į pirmą pamoką, visų klasių mokiniai kartu su vadovais tylos minute pagerbė žuvusius kovotojus, giedojo himną, klausėsi autentiškų liudijmų apie Sausio 13 – osios įvykius. Vėliau, iškilmingai vedami savo mokyklos šaulių, keliavo į miestelio kultūros namus, kuriuose kartu su miestelio bendruomenės nariais dar kartą tylos minute ir himnu pagerbė žuvusius kovotojus, klausėsi svečių pasisakymų apie laisvės vertę ir puoselėjimą. Meilė, vienybė, neabejingumas, ryžtas, susikalbėjimas ir nuoširdumas, anot kalbėjusiųjų – pagrindinės tvirtos bendruomenės vertybės, suteikusios stiprybės laisvės gynėjams. Po renginio visi gardžiavosi kareiviška koše, už kurią nuoširdžiai dėkojama mokyklos maisto tiekėjai, UAB ,,Siglivita”. Jautrūs renginio svečių pasisakymai ir klasių vadovų pokalbiai apie Sausio 13 – osios kovotojus priminė, kokia neįkainojama kovos dėl laisvės vertė.

Skip to content