Paminėjome Pasaulinę psichikos sveikatos dieną ir Pasaulinę regėjimo dieną


Spalio mėnesį 10 dieną kasmet minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Ši diena mums primena, kokia svarbi ne tik fizinė, bet ir psichinė sveikata. Ši diena leidžia stabtelti ir pasirūpinti tuo, ką dažnai pamirštame- save, savo emocinę ir dvasinę savijautą. Šiandien, minint Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, per pertraukas, o mažiesiems per pamokas, mokyklos fojė mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai klausėsi ramios muzikos, dėliojo savo emociją iš lego, mėgino pastatyti aukščiausią „emocijų bokštą“, ragavo „Tavo ramybei ir imunitetui“ arbatą, bei ant spalvotų lapelių rašė kas labiausiai džiugina. Sako, kad akys – sielos veidrodis, atveriantis duris ne tik į regimąjį pasaulį, bet ir žmonių širdis. Tačiau vis daugiau žmonių, ypač vaikų, susiduria su įvairiomis regėjimo problemomis. Siekiant atkreipti dėmesį į šią problemą, mokykloje buvo minima Pasaulinė regėjimo diena. Minint šią dieną, mokiniai turėjo galimybę paskanauti morkyčių. Buvo priminta, jog būtent mūsų daržuose augančiose morkytėse yra daug vitamino A, kuris reikalingas mūsų akims. Be galo džiugu, kad dalyviai buvo aktyvūs ir smalsūs, noriai dalyvavo visuose edukacijose.

Skip to content