Mokyklos pedagogų išvyka


Mokyklos pedagogai džiaugiasi išvyka į Vilnių. Miesto pakraštyje esančioje Balsių progimnazijoje buvo svetingai sutikti, gavo naudingos informacijos apie šiuolaikinį ugdymą. Dvi progimnazijos pedagogės, Suomijoje stebėjusios sėkmingą ugdymo procesą, vedė seminarą ,,Universaliojo dizaino taikymas mokymuisi siekiant sėkmingo įtraukiojo ugdymo” . Dar kartą buvo priminta, kad kiekvienas mokinys yra unikalus, todėl, atsižvelgiant į jo gebėjimus ir galimybes, parenkami tinkami mokymo būdai ir metodai, ieškoma pagalbos priemonių. Taip pat pasidalinta informacja, kaip sužadinti mokymosi motyvaciją. Moderni ir nauja mokykla, prieš 10 metų pastatyta gamtos apsuptyje, pasirodė erdvi ir jauki. Mokytojai stengsis nuoširdžias lektorių rekomendacijas pritaikyti praktikoje!

Skip to content